Serwis specjalizuje się głównie w naprawie telewizorów, spawarek i laptopów, ale także komputerów stacjonarnych, tabletów, monitorów LED, LCD. Wszystkie naprawy wykonywane są na miejscu przez jedną osobę z wieloletnim doświadczeniem, która zna się na tym, co robi – dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój sprzęt nie trafi w ręce świeżo zatrudnionego amatora, który dopiero będzie uczył się napraw Twojego urządzenia, robiąc przy tym jeszcze dodatkowe uszkodzenia. Wykonywane są naprawy wszelkich usterek (tych najprostszych, jak i skomplikowanych i technologicznie zaawansowanych wymagających użycia mikroskopu).

Działanie serwisu w odróżnieniu od większości serwisów w sklepach komputerowych nie polega na stwierdzeniu usterki i skasowaniu klienta za byle diagnozę, która często mija się ze stanem faktycznym. W moim serwisie nie jest pobierana żadna opłata za wstępną diagnozę, która odbywa się zwykle na poczekaniu po objawach i już wtedy w większości przypadków jestem w stanie stwierdzić czego dotyczy uszkodzenie i jakie byłyby przybliżone koszty naprawy.

Szanuję czas klientów nie przetrzymuję tygodniami sprzętów do naprawy, większość napraw wykonuję w ciągu 48 godzin od dostarczenia sprzętu do serwisu.

Jeśli problem związany z Twoim komputerem jest programowy, czyli dotyczy systemu operacyjnego, sterowników lub jakiegoś oprogramowania na nim zainstalowanego, to najprawdopodobniej uda Ci się go rozwiązać w praktycznie każdym sklepie/serwisie komputerowym także w moim.

Natomiast jeśli problem związany z Twoim komputerem dotyczy usterki sprzętowej: uszkodzenie płyty głównej, chipsetu, karty graficznej, matrycy, taśmy matrycy itp. to musisz się udać do profesjonalnego serwisu trudniącego się tego typu naprawami, jeśli chcesz usunąć problem, a nie tylko usłyszeć coś w stylu „nie da się tego naprawić”. W większości serwisów w sklepach komputerowych w takim przypadku odbierzesz nadal uszkodzony przedmiot dopiero po kilku tygodniach ze stwierdzeniem usterki i argumentacją typu: ” tego się nie naprawia”, „nie da się tego naprawić”, „my tego nie naprawiamy”.
Gdy psuje się komputer, niezależnie czy problem dotyczy usterki programowej czy sprzętowej, to istnieje ogólne przekonanie, że taki komputer należy oddać do naprawy informatykowi – niestety informatyk na ogół usunie problem tylko wtedy, gdy zaistniała usterka
dotyczy oprogramowania.

Ogólnie naprawiam 99% komputerów przyniesionych do naprawy. Do tych przypadków najtrudniejszych i czasami faktycznie niemożliwych do naprawy należą m.in. usterki spowodowane zalaniem przedmiotu jakąś cieczą – w takich przypadkach w dużym stopniu koszty naprawy i to czy w ogóle naprawa będzie możliwa, zależy od prawidłowego działania użytkownika sprzętu po zalaniu –więcej na ten temat w zakładce „usterki po zalaniu”.

Do powyższej statystyki udanych napraw nie biorę pod uwagę komputerów, które po wystąpieniu usterki zostały zaniesione do nieodpowiedniego serwisanta, gdzie często niedoświadczony „pseudofachowiec” próbując pseudo prób napraw spowodował kilka dodatkowych uszkodzeń, których usunięcie albo byłoby niemożliwe albo koszty naprawy wszystkich usterek przekraczałyby wartość sprawnego urządzenia.